1550nm Erbium Doped Fiber zesilovač ZOA1550HW

1550nm Erbium Doped Fiber zesilovač ZOA1550HW

Stručný popis:


Detail produktu

Štítky produktu

Vysokovýkonný single mode EDFA řady ZOA1550HW se vyznačuje nízkou hlučností a vysokou linearitou. Integrovaný dobře provedený CWDM integrovaný datový tok 1490nm / 1310nm z OLT a ONU do přenosu jednoho vlákna přes EDFA, snížení počtu komponent a zlepšení výkonu a spolehlivosti systému. Nabízí flexibilní a levné řešení pro velkoplošné pokrytí CATV metropolí a středně velkých měst.

Řada ZOA1550HW je vybavena dokončeným řízením APC, AGC, ATC, vynikajícím designem pro rozptyl tepla, který zaručuje dlouhodobou práci a stabilní provoz laseru PUMP. RJ45 na zadním panelu nabízí síťové rozhraní SNMP. Široký LCD displej zobrazuje všechny parametry celé jednotky a alarmující. Pokud chybí optický výkon, laser se automaticky vypne; nabízí bezpečnostní ochranu laseru. Všechny optické výstupy jsou umístěny na předním panelu (může být na zadním panelu dle přání zákazníka). Řada ZOA1550HW využívá integrační techniku ​​s jedním režimem čerpadla, EDFA a více čerpadly. Optimalizováno pro nízkou hlučnost, umožňuje jasný přenos obrazových, hlasových a datových signálů. Jeho úroveň šumu a spolehlivost je mnohem lepší než u zesilovačů Yb / Er s dvojitým pláštěm.

Šasi 1RU, celkový výstupní výkon> 1 000 mW, 8 optických portů uplink, pro výstupní optický port OLT + 8 1550 nm, znásobte datový tok 1310/1490.

Šasi 2RU, celkový výstupní výkon> 4000 mW, max. 32 uplinkových optických portů, pro OLT + 32 1550nm výstupní optický port, znásobte datový proud 1310/1490.

Funkce

(1) Vysoká kvalita: čerpadlo první třídy přijímá 980 nm jako malý signál pro zesílení, třída využívá vysoce výkonné multi-režimové čerpadlo 980 nm, optický výkon je optimalizován softwarem k minimalizaci šumu EDFA a umožňuje systémům dosáhnout vynikající CNR .

(2) Flexibilita: vestavěný vysoce výkonný spínaný napájecí zdroj, který může pracovat při síťovém napětí 85 ~ 265Vac, stejně jako volitelný napájecí zdroj DC48V (nutná rezervace); automatické řízení teploty chlazení podvozku. Mechanický chladič (duální ventilátory) na zadním panelu pomáhá rozptylovat teplo a tím chrání laser čerpadla

(3) Intuitivní: Stroj vybavený mikroprocesorem sleduje pracovní stav laseru, na LCD panelu se zobrazují provozní parametry.

(4) Typ sítě: Vyberte Záruka transpondéru pro monitorování stavu všech částí, aby splňovala národní standard a byla kompatibilní se standardem SCTE HMS, umožňuje monitorovací funkce správy sítě.

(5) CWDM: Integrovaný dobře provedený CWDM datový proud 1490nm / 1310nm z OLT a ONU

Technický parametr

Výkon

Index

Doplněk

Min.

Typ.

Max.

Vlnová délka provozu CATV (nm)

1540

1560

Vlnová délka průchodu OLT (nm)

1310/1490

Ztráta vlnové délky 1550 nm (dB)

0,8

1550 nm
Ztráta vlnové délky 1310/1490 nm (dB)

0,8

1310/1490 nm
Izolace vlnové délky mezi 1490/1550 nm (dB)

40

CATV příkon (dBm)

-8

3

 10

Celkový výstupní výkon (dBm)

26

41

Výstupní výkon každého portu (dBm)

10

22

Číslo výstupního portu

8

32

Rozdíl každého výstupního výkonu (dB)

-0,5

0,5

Hluková postava (dB)

4.5

6.5

Zhoršení CNR systému (dB)

1

Pin = 6 dBm
Zisk závislosti na polarizaci (dB)

0,4

Rozptyl režimu polarizace (ps / nm)

0,3

Únik výkonu čerpadla (dBm)

-30

Ztráta ozvěny (dB)

50

Optické konektory

SC / APC, LC / APC

Sériové rozhraní

NE

Rozhraní SNMP

RJ45

Napájení (220VAC) (PROTI)

100

250

Volitelně -48VDC
Spotřeba energie (Ž)

50

170

Pracovní teplota (° C)

-10

65

Skladovací teplota (° C)

-40

80

Relativní vlhkost (%)

5

95

Velikost (Š) × (H) × (V) (″)

19 × 14,5 × 1,75

1RU

19 × 14,5 × 3,5

2RU
Poznámka Všechny jednotky s různým výstupním výkonem řady ZOA1550HW mohou být v pouzdru 2RU.

Více bydlení

 q1 q2
q3 q4
q5  q6

  • Předchozí:
  • Další:

  • Sem napište svoji zprávu a pošlete nám ji