Příslušenství z optických vláken

  • FC Fiber Optical Pigtail

    Optický pigtail z optických vláken FC

    Optické kabely poskytují rychlý způsob výroby komunikačních zařízení v terénu. Jsou navrženy, vyrobeny a testovány podle protokolu a výkonu diktovaného průmyslovými standardy, které splňují vaše nejpřísnější mechanické a výkonové specifikace. Funkce 1. Produkt přijímá dovezené keramické kolíky a dováží vysoce kvalitní kabely z optických vláken. 2. Představte zahraniční pokročilou technologii broušení a mlecí zařízení, abyste zajistili centrování odchylky vlákna ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    Pigtail z optických vláken LC

    Optické kabely poskytují rychlý způsob výroby komunikačních zařízení v terénu. Jsou navrženy, vyrobeny a testovány podle protokolu a výkonu diktovaného průmyslovými standardy, které splňují vaše nejpřísnější mechanické a výkonové specifikace. Specifikace Konektor A LC konektor B Neukončený Fiber Mode 9 / 125μm Typ vlákna Simplex Polish APC Průměr kabelu 0,9mm Materiál pláště Barva PVC pláště Žlutá Vlnová délka 1310nm / 1550nm Trvanlivost> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    Optický pigtail z optických vláken FC

    Optické kabely poskytují rychlý způsob výroby komunikačních zařízení v terénu. Jsou navrženy, vyrobeny a testovány podle protokolu a výkonu diktovaného průmyslovými standardy, které splňují vaše nejpřísnější mechanické a výkonové specifikace. Specifikace Typ konektoru FC Polský typ UPC / APC Fiber Mode OS2 9 / 125μm Vlnová délka 1310 / 1550nm Fiber Count Simplex Fiber Grade G.652.D / G.657.A1 Insertion Loss ≤0,3dB Return Loss UPC≥50dB, APC≥60dB Atte ...
  • ST Single Mode Patch Cord

    Propojovací kabel ST Single Mode

    Tento patch kabel ST Single Mode je jedním z konektorů řady MT. Koncovky této řady používají pro přesné připojení dva vodicí otvory o průměru na čelní straně koncovky a vodicí kolík. Kromě toho může být zpracován tak, aby produkoval různé formy propojek. Kompaktní design konektoru umožňuje propojce mít velké množství jader a malou velikost. Na druhou stranu lze tento patch kabel ST Single Mode široce použít v prostředí integrovaných optických linek s vysokou hustotou ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Jeden režim na multimode vláknovou propojovací šňůru

    Tento propojovací kabel s jedním režimem pro více režimů optického vlákna je speciálně navržen tak, aby vytvářel propojovací kabely ze zařízení do optické kabeláže. Tato silnější ochranná vrstva se obvykle používá pro spojení mezi optickým transceiverem a svorkovnicí. Ve srovnání s běžným kabelem na trhu je náš propojovací kabel s jedním režimem a multimódovým vláknem vybaven výhodou dobré opakovatelnosti, dobrého výkonu mezi zásuvkami a dobré teplotní stability. Na druhou stranu to také ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    Patch kabel SC pro jeden režim

    Tento propojovací kabel SC na SC s jedním režimem má dva vodicí otvory s průměrem na čelní ploše dutinky a vodicí kolík pro přesné připojení. Instalace je opravdu snadná a není třeba ji nijak zvlášť udržovat. Kromě toho jej lze zpracovat tak, aby produkoval různé formy propojek MPO. Náš single-patch patch kabel SC na SC, který je vybaven pokročilým procesem, může být široce používán v prostředí integrovaných optických linek s vysokou hustotou v procesu zapojení, což zajišťuje vysokorychlostní provoz. Ó...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    Jednopólový propojovací kabel SC na LC

    Tento propojovací kabel SC na LC s jedním režimem je připojen k optickému přenosovému systému, který realizuje funkci komunikace prostřednictvím optické vazby, a v kódovacím formátu signálu není nic. Ve srovnání s běžným kabelem na trhu má náš patch kabel SC to LC single mode výhody poskytování přenosu dat s velmi nízkou latencí a podpory extrémně širokého napájecího napětí. Je vybaven vynikající ochranou napájení a automatickým přepínáním a podporuje ult ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    Optický propojovací kabel MTRJ až MTRJ

    Tento propojovací kabel MTRJ až MTRJ je vybaven ochrannou strukturou, která realizuje funkci zabraňující poškození okolního prostředí optickými vlákny, jako je voda, oheň, úraz elektrickým proudem atd. Středem je skleněné jádro přenášející světlo. Ve vláknu s více režimy má jádro průměr, který je zhruba ekvivalentní tloušťce lidského vlasu. Jednovidové vláknové jádro má průměr. Vnější část jádra je obklopena skleněnou obálkou, která má nižší index ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    Jednopólový propojovací kabel LC na LC

    Tento jednopólový propojovací kabel LC to LC může být ideálním zařízením pro připojení distribučního rámu optických vláken a optické informační zásuvky k přepínači, spojení mezi přepínači, spojení mezi přepínačem a počítačem a připojení mezi optickou informační zásuvku a počítač. Díky vysokému výkonu lze náš kabel LC to LC single mode fiber patch cord použít na subsystém pro správu. Díky správné velikosti a nízké hmotnosti ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    Tento propojovací kabel LC Single Mode Patch Cord je vhodný zejména pro prostředí s vysokou hustotou oprav. Ve srovnání s běžným kabelem na trhu je tento kabel vybaven velmi malým konektorem, který ve srovnání s běžným propojovacím kabelem šetří více místa, aniž by to ovlivnilo tah. A ocasní plášť miniaturního konektoru je kratší než konvenční ocasní plášť LC konektoru, což šetří více místa pro správu rozvaděče. Díky vysokému výkonu má náš LC Single Mode Patch Cord kratší ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    Patch kabel pro jeden režim FC

    · Splňuje EIA / TIA 604-2 s keramickou koncovkou pro vysokorychlostní kabelové sítě. · Potištěný kabel pomáhá objasnit a rozpoznat různé kabely. · Keramická koncovka se zirkonem Optimum IL a RL. · Kabel s vlákny necitlivý na ohyb vykazuje vysoký výkon v odolnosti. · Balení kartonu K = K poskytuje maximální ochranu vašich předmětů. Specifikace Konektor FC na FC Bunda OD 1,6 / 1,8 / 2,0 / 3,0 mm Fiber Mode 9 / 125μm Bunda Barva Žlutá Leštění Materiál APC na APC Materiál PVC (OFNR), OFN ...
  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    Duplexní propojovací kabel ST až ST OM3

    · Splňuje EIA / TIA 604-2 s keramickou koncovkou pro vysokorychlostní kabelové sítě. · Potištěný kabel pomáhá objasnit a rozpoznat různé kabely. · Keramická koncovka se zirkonem Optimum IL a RL. · Kabel s vlákny necitlivý na ohyb vykazuje vysoký výkon v odolnosti. · Balení kartonu K = K poskytuje maximální ochranu vašich předmětů. Specifikace Konektor ST na ST Bunda OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Barva pláště Aqua Leštění UPC až UPC Materiál pláště PVC (OFNR), OFNP, LSZH Vložení ...