Multimode Fiber Optic Patch Cord

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    Duplexní propojovací kabel ST až ST OM3

    · Splňuje EIA / TIA 604-2 s keramickou koncovkou pro vysokorychlostní kabelové sítě. · Potištěný kabel pomáhá objasnit a rozpoznat různé kabely. · Keramická koncovka se zirkonem Optimum IL a RL. · Kabel s vlákny necitlivý na ohyb vykazuje vysoký výkon v odolnosti. · Balení kartonu K = K poskytuje maximální ochranu vašich předmětů. Specifikace Konektor ST na ST Bunda OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Barva pláště Aqua Leštění UPC až UPC Materiál pláště PVC (OFNR), OFNP, LSZH Vložení ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    Duplexní propojovací kabel SC na SC OM4

    · Splňuje EIA / TIA 604-2 s keramickou koncovkou pro vysokorychlostní kabelové sítě. · Potištěný kabel pomáhá objasnit a rozpoznat různé kabely. · Keramická koncovka se zirkonem Optimum IL a RL. · Kabel s vlákny necitlivý na ohyb vykazuje vysoký výkon v odolnosti. · Balení kartonu K = K poskytuje maximální ochranu vašich předmětů. Specifikace Konektor SC na SC Bunda OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 Bunda Barva Aqua Leštění UPC až UPC Bunda Materiál PVC (OFNR), OFNP, LSZH Vložení ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    Kabely MPO až LC Breakout jsou vaší nejlepší volbou pro optické sítě s vysokou hustotou. Je speciálně navržen pro rychlé ethernetové, optické kanály, datová centra a gigabitové ethernetové aplikace. Tento 12vláknový kabel se používá pro připojení (6) SFP + k panelu adaptéru MPO a kufru MPO. Specifikace Konektor A MPO Female (pinless) Konektor B LC UPC Duplex Fiber Mode OM3 50 / 125μm Vlnová délka 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Vzdálenost 100m při 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    Patch kabel MTP OM4

    50 / 125μm OM4 multimódový necitlivý kabel z optických vláken neohrožuje méně útlumu při ohnutí nebo zkroucení ve srovnání s tradičními kabely z optických vláken, a to zefektivní instalaci a údržbu kabelů z optických vláken. Může také ušetřit více místa pro kabeláž s vysokou hustotou v datových centrech, podnikových sítích, telekomunikačních místnostech, serverových farmách, sítích cloudových úložišť a na všech místech, kde jsou potřeba kabely s optickými kabely. Tento 50/125 OM4 multimode optický kabel je ideální pro ko ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    Kabel M3 na LC 12 vláken OM3 Fanout

    1,0,35 dB Ultra Low IL s konektory USCONEC, 0,15 dB Ultra Low IL s LC konektory. 2. Corning nebo YOFC vlákno je navrženo tak, aby splňovalo normy ISO, IEC, RoHS. standardy atd. 3. Kabel s vlákny necitlivý na ohnutí vykazuje skvělý výkon v oblasti odolnosti. Balení 4. K = K poskytuje maximální ochranu vašich předmětů. Specifikace Konektor A MTP Female elite Connector B LC Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polish Type PC to UPC Jacket Material OFNR, OFNP, LSZH Insertion Loss ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    Duplexní propojovací kabel SC to SC OM1

    · Splňuje EIA / TIA 604-2 s keramickou koncovkou pro vysokorychlostní kabelové sítě. · Potištěný kabel pomáhá objasnit a rozpoznat různé kabely. · Keramická koncovka se zirkonem Optimum IL a RL. · Kabel s vlákny necitlivý na ohyb vykazuje vysoký výkon v odolnosti. · Balení kartonu K = K poskytuje maximální ochranu vašich předmětů. Specifikace Konektor SC na SC Bunda OD 1,2 / 1,8 / 2,0 / 3,0 mm Fiber Mode 62,5 / 125μm Barva pláště Oranžová Leštění Materiál pláště UPC až UPC PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    Duplexní propojovací kabel SC to SC OM2

    Tento multimódový propojovací kabel s optickými vlákny je dodáván s vysoce výkonným materiálem pláště, který má delší životnost pro použití. Navíc je to menší útlum při ohnutí nebo zkroucení ve srovnání s tradičními kabely z optických vláken, což zefektivňuje instalaci a údržbu kabelů z optických vláken. Existují tři druhy materiálu pláště, včetně PVC (OFNR), OFNP, LSZH a lidé by mohli mít lepší výběr podle svých potřeb. Jasný a oranžový vzhled může ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    Duplexní propojovací kabel SC na SC OM3

    · Splňuje EIA / TIA 604-2 s keramickou koncovkou pro vysokorychlostní kabelové sítě. · Potištěný kabel pomáhá objasnit a rozpoznat různé kabely. · Keramická koncovka se zirkonem Optimum IL a RL. · Kabel s vlákny necitlivý na ohyb vykazuje vysoký výkon v odolnosti. · Balení kartonu K = K poskytuje maximální ochranu vašich předmětů. Specifikace Konektor SC na SC Bunda OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Bunda Barva Aqua Leštění UPC na UPC Materiál pláště PVC (OFNR), OFNP, LSZH Vložení ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    LC na LC OM4 duplexní propojovací kabel

    · Splňuje EIA / TIA 604-2 s keramickou koncovkou pro vysokorychlostní kabelové sítě. · Potištěný kabel pomáhá objasnit a rozpoznat různé kabely. · Keramická koncovka se zirkonem Optimum IL a RL. · Kabel s vlákny necitlivý na ohyb vykazuje vysoký výkon v odolnosti. · Balení kartonu K = K poskytuje maximální ochranu vašich předmětů. Specifikace Konektor LC na LC Bunda OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 Barva pláště Aqua Aqua Leštění Materiál pláště UPC až UPC PVC (OFNR), OFNP, LSZH Vložení ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    · Splňuje EIA / TIA 604-2 s keramickou koncovkou pro vysokorychlostní kabelové sítě. · Potištěný kabel pomáhá objasnit a rozpoznat různé kabely. · Keramická koncovka se zirkonem Optimum IL a RL. · Kabel s vlákny necitlivý na ohyb vykazuje vysoký výkon v odolnosti. · Balení kartonu K = K poskytuje maximální ochranu vašich předmětů. Specifikace Konektor LC toLC Bunda OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Barva pláště Aqua Aqua Leštění Materiál pláště UPC až UPC PVC (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    LC na LC OM2 duplexní propojovací kabel

    1. Produkt přijímá dovezené keramické kolíky a dováží vysoce kvalitní kabely z optických vláken. 2. Zavést zahraniční pokročilou technologii broušení a mlecí zařízení, aby byla zajištěna středicí odchylka vlákna, konkávní vlákno, povrch vlákna bez škrábanců a vad a parametry poloměru zakřivení keramické čelní plochy splňovaly Standard. 3. Ztráta vložení je malá, ztráta návratnosti je velká, zaměnitelnost je dobrá, opakované vložení a r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    LC na LC OM1 duplexní propojovací kabel

    · Splňuje EIA / TIA 604-2 s keramickou koncovkou pro vysokorychlostní kabelové sítě. · Potištěný kabel pomáhá objasnit a rozpoznat různé kabely. · Keramická koncovka se zirkonem Optimum IL a RL. · Kabel s vlákny necitlivý na ohyb vykazuje vysoký výkon v odolnosti. · Balení kartonu K = K poskytuje maximální ochranu vašich předmětů. Specifikace Konektor LC na LC Bunda OD 1,2 / 1,8 / 2,0 / 3,0 mm Fiber Mode 62,5 / 125μm Barva pláště Oranžová Leštění Materiál pláště UPC až UPC PVC (OFNR), ...