Satelitní optický přijímač

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV a satelitní optický přijímač

    Vlastnosti 1. S vysoce citlivým optickým detektorem. 2. Jedná se o ztělesnění špičkové technologie v produktech pro propojení satelitních vláken CATV a L-pásmo 3. Lze jej přijímat v optickém vlákně se satelitními a digitálními a analogovými signály 47 × 2600 MHz. 4. Jednoduchá instalace; Je pohodlné pro uživatele k instalaci. 5. Vstupní výkon od + 0 ~ -13 dBm. 6. Má dobrou schopnost odolávat elektromagnetickému rušení. 7. Vysoký výkon, ale nízká cena. Parametry diagramu Optická práce ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    Integrovaný WDM pro CATV a satelitní optický přijímač

    Vlastnosti 1. S vysoce citlivým optickým detektorem. 2. Jedná se o ztělesnění špičkové technologie v produktech pro propojení satelitních vláken CATV a L-pásmo 3. Lze jej přijímat v optickém vlákně se satelitními a digitálními a analogovými signály 47 ~ 2600 MHz. 4. Jednoduchá instalace; Je pohodlné pro uživatele k instalaci. 5. Vstupní výkon od + 0 ~ -13 dBm. 6. Má dobrou schopnost odolávat elektromagnetickému rušení. 7. Vysoký výkon, ale nízká cena. Parametry diagramu Optické pracovní Wa ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Satelitní optický přijímač ZSR2600M

    Vlastnosti (1) Přijímá vysoce citlivý optický detektor jako klíčovou součást, citlivost příjmu -8 dBm (2) Nástěnný hliníkový kryt. (3) Kompatibilní s FTTx PON Tech (4) Dobrý odvod tepla (5) Pro sítě HFC s více uživateli (6) Kompatibilní s FTTx PON Tech Technický parametr Položka Rejstříky Poznámka Min Typ Max Optické vlastnosti Provozní vlnová délka nm 1200 1600 Citlivost A / W ≥ 0,9 Rozsah optického výkonu dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    Satelitní optický přijímač LSR ZSR2600MD zabudovaný do WDM

    Shrnutí produktu Satelitní optický přijímač LSR ZSR2600MD je uváděný produkt, který jsme speciálně navrhli pro FTTH / WDM Fiber to the Home network structure. S malým pláštěm, kompaktní a rozumnou strukturou vnitřních obvodů a vynikajícími ukazateli výkonu. Je to první volba pro obytné oblasti a domácí optické sítě. Vestavěná CWDM, provozní vlnová délka RFTV je 1550nm. Projděte vlnovou délkou 1310/1490 nm. Lze propojit s EPON, GPON a ONU. Výkonové charakteristiky ■ Pro ...