Modul transceiveru SFP

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    Optické vysílače a přijímače 10 Gb / s 40 km SFP + OPS551X3CDL40

    Transceivery OPS551X83CDL40 10G SFP + jsou navrženy pro 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW na 802.3ae a mohou podporovat rychlost přenosu dat od 1,25 Gb / s do 11,1 Gb / s. Digitální diagnostika je k dispozici prostřednictvím rozhraní I2C, jak je uvedeno v SFP + MSA . Vlastnosti 1. Sériové optické rozhraní 10 Gb / s kompatibilní s 802.3ae 10GBASE-ER / EW 2. Elektrické rozhraní kompatibilní se specifikacemi SFF-8431 pro vylepšený 8,5 a 10 Gigabitový zásuvný modul v malém provedení „SFP +“ 3. 2-w ...
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    Optické vysílače a přijímače 10 Gb / s 1310 nm Datacom SFP + OPSP311X3CDL10

    Optické vysílače / přijímače OPSP311X3CDL10 jsou navrženy pro sériová optická rozhraní 10 Gb / s pro datovou komunikaci s vlákny s jedním režimem (SMF). Transceiver může podporovat 9,953- 11,1 Gb / s. Designy transceiveru jsou optimalizovány pro vysoký výkon a nákladově efektivní, aby zákazníkům poskytly nejlepší řešení pro datacom. Vlastnosti 1. Připojitelné za provozu 2. Sériové optické rozhraní 10 Gb / s 3. Vzdálenost až 10 km 4. Kompatibilní s SFP + MSA 5. Balíček SFP MSA s duplexním LC konektorem 6. Digitální diagnostický modul ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    10Gb / s zásuvný SFP transceiver s krátkou vlnovou délkou OPSP851X3CDLM

    Optické vysílače / přijímače OPSP311X3CDL10 jsou navrženy pro sériová optická rozhraní 10 Gb / s pro datovou komunikaci s vlákny s jedním režimem (SMF). Transceiver může podporovat 9,953- 11,1 Gb / s. Designy transceiveru jsou optimalizovány pro vysoký výkon a nákladově efektivní, aby zákazníkům poskytly nejlepší řešení pro datacom. Funkce ● Připojitelné za provozu ● Sériové optické rozhraní 10 Gb / s ● Vzdálenost až 10 km ● Vyhovuje standardům SFP + MSA ● Balíček SFP MSA s duplexním LC konektorem ● Digitální diagnostický monitor ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    10Gb / s 80KM SFP + optické vysílače / přijímače OPSP551X3CDL80

    Transceivery OPSP551X3CDL80 10G SFP + jsou navrženy pro 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW na 802.3ae a mohou podporovat rychlost přenosu dat od 1,25 Gb / s do 11,1 Gb / s. Digitální diagnostika je k dispozici prostřednictvím rozhraní I2C, jak je uvedeno v SFP + MSA . Vlastnosti ● Sériové optické rozhraní 10 Gb / s kompatibilní s 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW ● Elektrické rozhraní kompatibilní se specifikacemi SFF-8431 pro vylepšený 8,5 a 10 Gigabitový zásuvný modul v malém provedení „SFP +“ ● 2vodičový ...
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    Optické vysílače a přijímače 10 Gb / s SFP + BIDI OPSB321X3CDL10

    Optické vysílače / přijímače OPSPB321X3CDL10 jsou navrženy pro sériová optická rozhraní 10 Gb / s pro datovou komunikaci s vlákny s jedním režimem (SMF). Transceiver může podporovat 9,953- 11,1 Gb / s. Designy transceiveru jsou optimalizovány pro vysoký výkon a nákladově efektivní, aby zákazníkům poskytly nejlepší řešení pro datacom. Vlastnosti ● Připojitelné za provozu ● Sériové optické rozhraní 10 Gb / s ● Vzdálenost až 80 km ● Vyhovuje SFP MSA ● Balíček SFP MSA s duplexním LC konektorem ● Digitální diagnostický monitor ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    Optické vysílače a přijímače Bidi 10 Gb / s SFP + OPSPB231X3CDL10

    Optické vysílače / přijímače OPSPB321X3CDL10 jsou navrženy pro sériová optická rozhraní 10 Gb / s pro datovou komunikaci s vlákny s jedním režimem (SMF). Transceiver může podporovat 9,953- 11,1 Gb / s. Designy transceiveru jsou optimalizovány pro vysoký výkon a nákladově efektivní, aby zákazníkům poskytly nejlepší řešení pro datacom. Vlastnosti ● Připojitelné za provozu ● Sériové optické rozhraní 10 Gb / s ● Vzdálenost až 80 km ● Vyhovuje SFP MSA ● Balíček SFP MSA s duplexním LC konektorem ● Digitální diagnostický monitor ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    Optické vysílače a přijímače XFP s rychlostí 10 Gb / s 1550 nm OPXP551X3CDL40

    Transceivery XFP OPXP551X3CDL40 10G 1550nm jsou navrženy pro 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW na 802.3ae a 10G SONET OC-192 / SDH STM-64 a mohou podporovat rychlost přenosu dat od 9,953 Gb / s do 11,1 Gb / s. Digitální diagnostika je k dispozici prostřednictvím rozhraní I2C, jak je uvedeno v XFP MSA. Designy transceiveru jsou optimalizovány pro vysoký výkon a nákladově efektivní, aby zákazníkům poskytly nejlepší řešení pro datové a telekomunikační aplikace. Funkce ● Připojitelné za provozu ● Podpora přenosových rychlostí 9,95 Gb / s až 11,1 Gb / s ● Bel ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    Optické vysílače a přijímače XFP s rychlostí 10 Gb / s 1310 nm OPXP311X3CDL10

    Transceivery XFP OPXP311X3CDL10 10G 1310nm jsou navrženy pro 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW na 802.3ae a 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 a mohou podporovat rychlost dat od 9,953 Gb / s do 11,1 Gb / s. Digitální diagnostika je k dispozici prostřednictvím rozhraní I2C, jak je uvedeno v XFP MSA. Designy transceiveru jsou optimalizovány pro vysoký výkon a nákladově efektivní, aby zákazníkům poskytly nejlepší řešení pro datové a telekomunikační aplikace. Funkce ● Připojitelné za provozu ● Podpora přenosových rychlostí 9,95 Gb / s až 11,1 Gb / s ● Níže ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    Optické vysílače a přijímače XFP s rychlostí 10 Gb / s 850 nm OPXP851X3CDLM

    Transceivery XFP OPXP851X3CDLM 10G 850nm jsou navrženy pro 10G Ethernet 10G BASE-SR / SW na 802.3ae a mohou podporovat datovou rychlost od 9,953 Gb / s do 11,1 Gb / s. Digitální diagnostika je k dispozici prostřednictvím rozhraní I2C, jak je uvedeno v XFP MSA. Designy vysílače a přijímače jsou optimalizovány pro vysoký výkon a nákladově efektivní, aby zákazníkům poskytovaly nejlepší řešení pro datové a telekomunikační aplikace. Funkce ● Připojitelné za provozu ● Podpora přenosových rychlostí 9,95 Gb / s až 11,1 Gb / s ● Spotřeba energie pod 2,5 W ● XFP MSA ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    Optické vysílače a přijímače XFP s rychlostí 10 Gb / s 1550 nm OPXP551X3CDL80

    Transceivery XFP OPXP551X3CDL80 10G 1550nm jsou navrženy pro 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW na 802.3ae a 10G SONET OC-192 / SDH STM-64 a mohou podporovat datovou rychlost od 9,953 Gb / s do 11,1 Gb / s. Digitální diagnostika je k dispozici prostřednictvím rozhraní I2C, jak je uvedeno v XFP MSA. Designy transceiveru jsou optimalizovány pro vysoký výkon a nákladově efektivní, aby zákazníkům poskytly nejlepší řešení pro datové a telekomunikační aplikace. Funkce ● Připojitelné za provozu ● Podpora přenosových rychlostí 9,95 Gb / s až 11,1 Gb / s ● Buďte ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    Optické vysílače a přijímače XFP s rychlostí 10 Gb / s Bidi OPXPB321X3CDL10

    Transceivery OPXPB321X3CDL10 10G XFP BIDI jsou navrženy pro 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW na 802.3ae a 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 a mohou podporovat rychlost přenosu dat od 9,953 Gb / s do 11,1 Gb / s. Digitální diagnostika je k dispozici prostřednictvím rozhraní I2C, jak je uvedeno v XFP MSA. Designy transceiveru jsou optimalizovány pro vysoký výkon a nákladově efektivní, aby zákazníkům poskytly nejlepší řešení pro datové a telekomunikační aplikace. Funkce ● Připojitelné za provozu ● Podpora přenosových rychlostí 9,95 Gb / s až 11,1 Gb / s ● Níže ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    Optické vysílače a přijímače XFP s rychlostí 10 Gb / s Bidi OPXPB231X3CDL10

    Transceivery OPXPB231X3CDL10 10G XFP BIDI jsou navrženy pro 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW na 802.3ae a 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 a mohou podporovat rychlost přenosu dat od 9,953 Gb / s do 11,1 Gb / s. Digitální diagnostika je k dispozici prostřednictvím rozhraní I2C, jak je uvedeno v XFP MSA. Designy transceiveru jsou optimalizovány pro vysoký výkon a nákladově efektivní, aby zákazníkům poskytly nejlepší řešení pro datové a telekomunikační aplikace. Funkce ● Připojitelné za provozu ● Podpora přenosových rychlostí 9,95 Gb / s až 11,1 Gb / s ● Níže ...